خدمات نرم افزاری هونامیک

امروزه نرم افزارهای حسابداری عضو جداناشدنی همه کسب‌وکارها می باشد؛ همین مسئله باعث شده است تا دغدغه تازه‌ای نزد صاحبان کسب‌وکار و مدیران مالی آن‌ها شکل بگیرد و آن پیدا کردن بهترین نرم افزار حسابداری برای فروشگاه یا شرکت آن‌ها است.

برای انتخاب نرم افزار و سیستم حسابداری مناسب باید معیار های مختلفی را بررسی نمایید. باتوجه به تنوع زیاد نرم افزار های حسابداری انتخاب یک نرم افزار مالی مناسب و کارامد اهمیت زیادی داشته چرا که تغییر و تعویض سیستم حسابداری می تواند بسیار پر هزینه و زمان بر و در اغلب موارد غیر ممکن باشد.

معیار های انتخاب یک نرم افزار مالی و حسابداری مناسب بستگی به نوع شرکت، نوع فعالیت، حجم فعالیت، تعداد کاربران، تعداد محصولات و خدمات، مهارت کاربران، پیشتیبانی نرم افزار، کاربری آسان نرم افزار، تجربه و سابقه نرم افزار، مخاطبین نرم افزار در بازار کسب و کار، مخاطبین نرم افزار در شرکتهای مختلف، وضعیت گزارش دهی ، نحوه کدینگ حسابداری ، بررسی رعایت اصول حسابداری و مالی، نحوه پشتیبان گیری نرم افزار حسابداری و همچنین بررسی مورد تایید سازمان امور مالیاتی بودن نرم افزار حسابداری و … دارد.

علاوه بر نرم افزار حسابداری و مالی، نکته قابل توجه در سیستم های اطلاعاتی استفاده از سیستم سخت افزاری مناسب نیز می باشد. گروه هونامیک با استفاده از تجربیات خود در این زمینه به راحتی می تواند شما را در انتخاب یک نرم افزار مالی و حسابداری مناسب به صورت کاملا رایگان راهنمایی نموده همچنین جهت استقرار و بارگزاری اطلاعات مالی و حسابداری همراه شما عزیزان باشد.

برخی از خدمات قابل ارائه در خصوص موارد فوق به شرح ذیل می باشد:

شرکت حسابداری هونامیک

You cannot copy content of this page